Hudson Odoi arrin marrëveshje të re me Chelsea - Bota Sot
Hudson Odoi arrin marrëveshje të re me Chelsea

Futboll

Hudson Odoi arrin marrëveshje të re me Chelsea

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 19:22
Callum Hudson Odoi

Chelsea duket se ka bërë një punë të mirë me talentin premtues, Callum Hudson Odoi.

Anësori premtues i Chelsea, Hudson Odoi, duket se do të hedh poshtë të gjitha spekulimet që vazhdojnë ta lidhin me një kalim të mundshëm tek Bayern Munich.

Sipas raportimeve të ‘Sky Sports’, lojtari ka nënshkruar një kontratë të re me skuadrën e Chelsea.

Marrëveshja e kaluar e lojtarit do të skadonte gjatë verës së ardhshme dhe ai ishte target i disa ofertave të Bayern më parë.

18 vjeçari ka pësuar një dëmtim gjatë sezonit të kaluar dhe nuk ka bërë akoma debutimin në sezonin e ri, por ai pritet që gjatë kësaj jave të luaj me Chelsea U23.

Zyrtarizimi për rinovimin e Hudson Odoi me Chelsea pritet të bëhet në 24 orët e ardhshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...