Ky ves duhet të zhduket, vitet e shkuara...!, Conte pranon sherrin Brozovic-Lukaku! - Bota Sot
Ky ves duhet të zhduket, vitet e shkuara...!, Conte pranon sherrin Brozovic-Lukaku!

Futboll

Ky ves duhet të zhduket, vitet e shkuara...!, Conte pranon sherrin Brozovic-Lukaku!

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 16:13
Antonio Conte

Antonio Conte, trajneri i  i nterit, ka dalë të flasë përpara derbit ndaj Milanit në "San Siro", por gazetarët e pranishëm janë kapur  edhe me sherrin Brozovic-Lukaku dhe zërat që janë përhapur edhe në media, ku është diskutuar shumë... "Mendoj se në përgjithësi gazetat dhe televizionet flasin për i nterin shumë! Më kanë thënë që kjo është normale. Por, ky nuk është një justifikim, nëse vitet e shkuara filtronin shumë gjëra nga brenda jashtë, tani nuk e pranoj. Le të themi se është administrim normal, ndoshta klubet e tjera kanë më shumë forcë për t'u mbrojtur".

"Ne duhet të përmirësohemi në këtë aspekt, kemi mundësi ta bëjmë. Nuk duhet të themi që edhe vitet e shkuara i shte kështu dhe kaq. Nuk e pranoj. Të zhdukim veset e këqija të gjithë bashkë".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...