Lukaku flet pas derbit, thur lëvdata vetëm për një njeri: Ai më jep motivim çdo ditë - Bota Sot
Lukaku flet pas derbit, thur lëvdata vetëm për një njeri: Ai më jep motivim çdo ditë

Futboll

Lukaku flet pas derbit, thur lëvdata vetëm për një njeri: Ai më jep motivim çdo ditë

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 23:45
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku shënoi në fitoren e Interit në derbin ndaj Milan dhe përsëri lavdëroi trajnerin Antonio Conte.

Goditja e devijuar e Brozovic i dha fillimisht avantazhin ‘Zikaltërve’, para se sulmuesi belg të shënonte me kokë për 2-0.

“Raporti im me Conten është shumë i fortë, pasi ai është një trajner që me ndihmon vërtet”, tha ai pas ndeshje.

”Në moshën 26 vjeç, dua një trajner si ai, i cili më ndihmon çdo ditë dhe më jep motivim”.

“Jam shumë i lumtur që jam këtu dhe jam duke punuar me të”, i tha Lukaku DAZN.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...