A e njihni babën ju? - Bota Sot
A e njihni babën ju?

Futboll

A e njihni babën ju?

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 16:19
A e njihni babën ju?

Mbrojtësi i Bylisit, Jurgen Goxha, ka bërë një postim thumbues në “Instagram”, pas barazimit që ekipi i tij mori dje ndaj Partizanit brenda në kryeqytet.

Goxha, që gjysmën e dytë të sezonit të kaluar e luajti me Tiranën, ka postuar një foto ku duket ekipi ballshiot që feston në dhomat e zhveshjeve, dhe si shkrim përdor një thënie të tifozëve të Tiranës, të cilët ironizojnë ato të Partizanit, duke u shprehur: “A e njihni babën ju”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...