Ronaldo alarmon Juventusin - Bota Sot
Ronaldo alarmon Juventusin

Futboll

Ronaldo alarmon Juventusin

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 14:20
Ronaldo

Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka mbajtur sot një konferencë për shtyp përpara ndeshjes së mesjavës ndaj Brescias.

‘Bardhezinjët’ rikthehen në fushën e gjelbërt sërish ditën e martë, kur udhëtojnë te Brescia.

Tekniku italian nuk ka konfirmuar mungesa të reja, përveç se ka dyshime nëse Ronaldo do luajë.

”Kush pushon? Do të shohim kushtet dhe gjendjen e lojtarëve”.

”Ronaldo kishte një lodhje të vogël, por është krejt normale pas tre ndeshjeve në shtatë ditë, le të shohim se çfarë situate ka dhe do marrim përgjigje definitive”, deklaroi Sarri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...