Alexander-Arnold: Duhet të mësojmë! - Bota Sot
Alexander-Arnold: Duhet të mësojmë!

Futboll

Alexander-Arnold: Duhet të mësojmë!

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 18:31
Alexander-Arnold: Duhet të mësojmë!

Mbrojtësi i krahut të Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold ka thënë se Liverpool duhet të mësoj nga ndeshja kundër RB Salzburg. Salzburg arritën ta rikthejnë rezultatin nga 3:0 në 3:3, por në fund “Reds”, arritën të fitojnë. Anglezi mendon se loja me Salzburgun është leksion i mirë për ta.

 “Luajtëm shumë mirë, por bëmë disa gabime. Do të jetë leksion i mirë për ne.

Fituam në fund po u zhgënjyem nga rezultati. Duhet të mësojmë dhe të përdorim mendjen më shumë”, deklaroi ai.

Liverpool është i pandalshëm deri më tani në Premier League pasi nuk di për humbje dhe është në vendin e parë në tabelë me 21 pikë, pesë më shumë se City që është në vendin e dytë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...