Arrestohet ish futbollisti i Manchester United - Bota Sot
Arrestohet ish futbollisti i Manchester United

Futboll

Arrestohet ish futbollisti i Manchester United

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 08:44
Futbollisti i Akademisë së Manchester United

Futbollisti i Akademisë së Manchester United është dërguar në paraburgim pasi që nuk ju bind urdhërave të policisë dhe u mundua të arratiset me veturë.

Futbollisit i sili sapo kishte nënshkruar kontratë me Oldham Athletic, do të kalojë tetë muaj në burg pasi u arratisë në policia.

Avokati i tij e arsyetoi sjelljen e futbollistit me ndikimin që ka ka pasur babai i tij në fëmijëri, i cili e kishte marrë me vete për të kryer vepra ilegale.

Po ashtu avokati ka treguar se klubi me të cilin ka nënshkruar kontratë janë të gatshëm ta mbajnë futbollistin mirëpo vetëm me kushtin që nuk dërgohet në burg.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...