Dëmtim “horror” i Hysajt, shqiptari del nga fusha me barelë - Bota Sot
Dëmtim “horror” i Hysajt, shqiptari del nga fusha me barelë

Futboll

Dëmtim “horror” i Hysajt, shqiptari del nga fusha me barelë

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 19:06
Pamje nga ndeshja

Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm në ndeshjen ndaj Torinos. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare ka kërcyer në ajër për të fituar dyluftimin me Ansaldin, por ka rënë me kokë.

Mbrojtësi i Torinos e ka rrotulluar në ajër duke  ndihmuar, por goditja ishte tepër e rëndë dhe pas ndërhyrje së mjekëve, ai është larguar me barelë nga fusha.

Shpresojmë që dëmtimi të mos jetë i rëndë dhe ai të rikthehet sa më shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...