Shpërthen sherri në Inter-Juventus, Dybala akuzohet si simulues - Bota Sot
Shpërthen sherri në Inter-Juventus, Dybala akuzohet si simulues

Futboll

Shpërthen sherri në Inter-Juventus, Dybala akuzohet si simulues

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 21:45
Pamje nga ndeshja

 

Pjesa e parë e ndeshjes Inter-Juventus 1-1 u mbyll me sherr dhe me akuza. Paulo Dybala kërkoi penallti pasio Godin e preku në zonë teksa arbitri Rocchi vazhdoi gjithçka. Një minutë më përpara Lukaku ndaloi me krah të mbledhur goditjen e Pjanic, edhe pse jashtë zone. Këto situata ndikuan që tensioni të rritej dhe pjesa e parë u mbyll me sherr, madje me akuza dhe përleshje, drejtuar Dybala, i akuzuar nga Interi si simulues.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...