Xhemajli i lumtur që debuton te Kosova me fitore - Bota Sot
Xhemajli i lumtur që debuton te Kosova me fitore

Futboll

Xhemajli i lumtur që debuton te Kosova me fitore

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 20:16
Arbenit Xhemajli

Arbenit Xhemajli është deklaruar shumë i lumtur që ka debutuar te Kosova A, e sidomos me fitoren.

“Shumë mirë, jam i lumtur për debutimin te Kombëtarja A dhe me fitoren”, ka deklaruar Xhemjali, në pyetjen lidhur me debutimin e tij.

“E kemi pritur se do të jetë ndeshje e vështirë, ata mbrohen shumë, ne shënuam dhe jemi të lumtur”.

Xhemajli ka shtuar se pas kësaj ndeshje do të vendoset nëse do t’i bashkohet Kosovë U21.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat