Shala: Pse nuk ekzistojnë këto gola të Kujtim Shalës!? - Bota Sot
Shala: Pse nuk ekzistojnë këto gola të Kujtim Shalës!?

Futboll

Shala: Pse nuk ekzistojnë këto gola të Kujtim Shalës!?

Nga: Kemajl Goca Më: 16 tetor 2019 Në ora: 15:00
Shala: Pse nuk ekzistojnë këto gola të Kujtim Shalës!?

Një pyetje paksa me ironi e legjendë së futbollit Kujtim Shala, e cila ka shumë domethënie dhe sigurisht se do të prekë edhe në rrafshin e gjerë. 

Image

Pse nuk ekzistojnë këto gola të Kujtim Shalës!?

Shala ka qenë pjesë e gjeneratës së artë të Prishtinës apo përplot katër vite pjesë e kësaj gjenerate, kur kishte dhënë kontribut të madh, para se të shtegtonte në Dinamo të Zagrebit.

“Pse nuk ekzistojnë këto gola të Kujtim Shalës!?

Kundër Hajdukut, C. Zvendës, Dinamo Zagrebit etj.!?”, shkruan Shala në profilin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat