Gruaja e Ozilit nuk i ndalte puthjet e zjarrta me burrin e shqiptares - Bota Sot
Gruaja e Ozilit nuk i ndalte puthjet e zjarrta me burrin e shqiptares

Futboll

Gruaja e Ozilit nuk i ndalte puthjet e zjarrta me burrin e shqiptares

Më: 17 tetor 2019 Në ora: 00:14
Mesut Ozil

Futbollisti i Arsenalit, Mesut Ozil i ka dhënë këtë vit fund beqarisë.

30-vjeçari është martuar me aktoren turke Amine Gulse.

Bukuroshja turke është një aktore shumë e njohur në Turqi.

Amina ka luajtur në disa prodhime të njohura të kinematografisë turke, mes tyre edhe seriali “Asla Vazgecmem”.

Në këtë serial bukuroshja ka luajtur krah aktorit, Tolgahan Sayëman.

Amine dhe Tolgahan, i cili është dhëndër i shqiptarëve pasi është i martuar me Almeda Abazin, në këtë serial shkëmbejnë edhe puthje kinematografike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat