Ish-ylli i Barçës: Kthehem vetëm me një kusht - Bota Sot
Ish-ylli i Barçës: Kthehem vetëm me një kusht

Futboll

Ish-ylli i Barçës: Kthehem vetëm me një kusht

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 09:13
Barcelona

Bojan Krkic, sulmuesi i  Montreal Impact dhe ish-lojtar i Barcelona-s, ka folur për një kthim të mundshëm te katalanasit në një intervistë të dhënë për Mundo Deportivo-n.

"Është klubi im, shtëpia im, por nëse duhet të kthehem duhet ta bëjë nga dera kryesore. Nuk do të më pëlqente të kthehesha sa për t'u kthyer", ka thënë 29-vjeçari.

"Dua të jem një lojtar i rëndësishëm. Ndiej se mund të jap shumë akoma".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat