Ibrahimovic te Milani? Një provë e fortë shuan shpresat kuqezi! - Bota Sot
Ibrahimovic te Milani? Një provë e fortë shuan shpresat kuqezi!

Futboll

Ibrahimovic te Milani? Një provë e fortë shuan shpresat kuqezi!

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 20:06
Zlatan Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic kthehet në Itali? Mes një sqarimi dhe një tjetri, mundësia Milan mbetet e madhe, por ka një lajm i cili bën pak bujë dhe shuan euforinë dhe entuziazmin e tifozëve kuqezi.

Në fakt, sipas "Corriere.it", Zlatan ka kryer shitjen e shtëpisë që ka në Milano në rrugën Spirito për një shifër rreth 5 milionë euro.

Praktikisht, shitje që është bërë këtë javë dhe që tregon se ndoshta nuk është fort i interesuar për të ardhur në Milano.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat