10 vite burg për personin që sulmoi Ozil dhe Kolasinac - Bota Sot
10 vite burg për personin që sulmoi Ozil dhe Kolasinac

Futboll

10 vite burg për personin që sulmoi Ozil dhe Kolasinac

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 22:09
Ozil

Autoritetet angleze kanë dënuar me 10 vite burg personat që sulmuan dyshen e Arsenal, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac.

Më herët gjatë këtij viti, dy persona të maskuar kishin sulmuar Ozil dhe Kolasinac, të armatosur, në tentim plaçkitje.

Ashley Smith, 30 vjeç, është shpallur fajtor për tentim vjedhje me armë dhe posedim të kanabisit.

Ai është dënuar me 10 vite burg pasi sulmoi i armatosur dyshen e Arsenal, Ozil e Kolasinac.

Dënimi u morr në ‘Harrow Court’, gjatë ditës së premte (sot).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat