Çmenduri - Bota Sot
Çmenduri

Futboll

Çmenduri

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 11:02
Çmenduri

Fantazisti i PSG-së, Julian Draksler, ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies me bukuroshen Lena Shtifl, me të cilën ishte i lidhur prej disa vitesh.

Lojtari gjerman ka përfunduar në krahët e balerinës dhe modeles franceze Sethanie Taing.

Ai ka festuar edhe ditën e “Halloween”-it.

Pra bashkë janë parë në më shumë se një rast në restorantet e Parisit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat