Kujtim Shala me një femër dorë për dore! - Bota Sot
Kujtim Shala me një femër dorë për dore!

Futboll

Kujtim Shala me një femër dorë për dore!

Nga: Kemajl Goca Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 13:30
Kujtim Shala me një femër dorë për dore!

Legjenda e futbollit të Kosovës, Kujtim Shala, si gjithmonë është njeriu i hareshëm dhe që i kushton shumë rëndësi edhe familjes, kur dihet se djalin e madh Andisin e ka futbollist në ekipin Offenbach dhe Romani është 10 vjeç, është talent i madh. 

Përveç kësaj vëmendje të madhe i kushton edhe bashkëshortes së tij. 

Më së miri shihet në foton që ka postuar në profilin e tij ku është dore për dore me bashkëshorten e tij, Jehona Kusari. 

Ai kalon jetë moderne dhe ka një respekt të madh në botën e futbollit dhe në Kroaci pritet sikur mbret apo ka edhe portretin e madh në Zagreb: Ne e kemi Mbreti tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat