Paqueta nuk e mendon largimin nga Milani - Bota Sot
Paqueta nuk e mendon largimin nga Milani

Futboll

Paqueta nuk e mendon largimin nga Milani

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 15:32
Lucas Paqueta

E ardhmja e Lucas Paqueta do të jetë te Milani.

Të paktën kështu deklaroi agjenti i brazilianit, Eduardo Uram i cili hodhi poshtë zërat që flisnin për një kalim të mesfushorit të PSG-së. 

Në fakt Paqueta nuk është një emër i ri për francezët, pasi drejtori sportiv i tyre, Leonardo është një admirues i lojës së 22-vjeçarit dhe me mundësinë e parë ai do të ishte i gatshëm të bënte një ofertë për të bindur drejtuesit e Milanit ta linin të lirë. 

Por sipas agjentit të Paqueta ai nuk ka kontaktuar me askënd dhe se mesfushori do të jetë te Milani edhe sezonin e ardhshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat