Dallku: E dominuam totalisht ndeshjen - Bota Sot
Dallku: E dominuam totalisht ndeshjen

Futboll

Dallku: E dominuam totalisht ndeshjen

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 15:32
Dallku: E dominuam totalisht ndeshjen

Prishtina ka shënuar fitore tejet të rëndësishme në udhëtim duke fituar ndaj Llapit me rezultat 4:1, shkruan Insporti.com.

Trajneri i Prishtinës, Armend Dallku ka thënë: “Më gëzon fakti që kemi konkretizuar shumë raste, megjithëse kishim mundësi të realizonim edhe shumë më tepër.

E dominuam totalisht ndeshjen, ishim shumë më të mirë se kundërshtari. Një fitore e merituar dhe vjen në momentin e duhur.

Tani shpresojmë të vazhdojmë me këtë ritëm edhe për ndeshjet e mbetura”, deklaroi Dallku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat