Inati i rusëve ndaj Kosovës, ja çfarë kanë bërë ata dje në ndeshjen kundër Dardanëve - Bota Sot
Inati i rusëve ndaj Kosovës, ja çfarë kanë bërë ata dje në ndeshjen kundër Dardanëve

Futboll

Inati i rusëve ndaj Kosovës, ja çfarë kanë bërë ata dje në ndeshjen kundër Dardanëve

Nga: D.RR Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 09:43
Inati i rusëve ndaj Kosovës, ja çfarë kanë bërë ata dje në ndeshjen kundër Dardanëve

Kosova U-19 barazoi me Rusinë 1:1, por ajo që ra në sy ishte injorimi që transmetuesi ia bëri flamurit të Kosovës, shkruan “Bota sot”.

Në përfundimin e ndeshjes dhe në paraqitjen e rezultatit në fund, në ekran nuk u paraqit flamuri i Kosovës, e kjo e gjitha për shkak të raporteve të këtij shteti, i cili edhe në sport nuk e lë politikën anash.

Mirëpo ata nuk kanë mundur ta ndalin flamurin e Kosovës në Rusi, kur Majlinda Kelmendi fitoi atje./Botasot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat