Arrestohen huliganët që sulmuan tifozët ‘Dardanë’ - Bota Sot
Arrestohen huliganët që sulmuan tifozët ‘Dardanë’

Futboll

Arrestohen huliganët që sulmuan tifozët ‘Dardanë’

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 18:41
Dardanët

Pak momente më parë janë sulmuar tifozët ‘Dardanë’ në Çeki.

Mediat vendore mëson se dy tifozë ‘Dardan’ janë lënduar por policia çeke ka reaguar shpejtë, duke arrestuar sulmuesit.

Numri i personave që sulmuan tifozët kosovar besohen të jenë 15 nga 20 persona.

Pak minuta më parë media raportoi se një grup e përberë nga tifozë çek dhe serb provokuan tifozët tanë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat