Juventus, zbulohet ideja e çmendur për mesfushën - Bota Sot
Juventus, zbulohet ideja e çmendur për mesfushën

Futboll

Juventus, zbulohet ideja e çmendur për mesfushën

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 00:32
Juventus

Juventus është gjithmonë e vëmendshme në merkato.

Bardhezinjtë po ndjekin me vëmendje atë që po ndodh gjatë këtyre javëve te Napoli, me presidentin Aurelio De Laurentiis që mund të vendosë të bëjë një revolucion të vërtetë pas problemeve të fundit të krijuara brenda ekipit.

Një nga lojtarët që mund të largohet është Allan, i cili konsiderohej i paprekshëm deri dje. Dhe klubi bardhezi është gati të hidhet në sulm për brazilianin në sesionet e ardhshme të merkatos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat