Emre Can: Nuk jam i lumtur te Juventusi - Bota Sot
Emre Can: Nuk jam i lumtur te Juventusi

Futboll

Emre Can: Nuk jam i lumtur te Juventusi

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 22:13
Emre Can

Emre Can e ka pranuar se nuk është i lumtur te Juventusi shkaku i minutazhës që ka në dispozicion.

Mesfushori gjerman thuhet se nuk bënë me pjesën në planet e Maurizio Sarrit dhe mund të largohet qysh në janar.

Can e ka konfirmuar se dëshiron të luajë më shumë, por që italiani po preferon në mesfushë Blaise Matuidin dhe Miralem Pjanicin.

“Nuk jam duke luajtur që nga fillimi, kështu që nuk jam i lumtur, por unë do të qëndroj i fortë dhe do të punojë me vetën”, ka hënë gjermani për Kicker.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat