Cavani kërkoi të përleshej me Messin, kjo ishte përgjigja e argjentinasit - Bota Sot
Cavani kërkoi të përleshej me Messin, kjo ishte përgjigja e argjentinasit

Futboll

Cavani kërkoi të përleshej me Messin, kjo ishte përgjigja e argjentinasit

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 10:28
Messin

Ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Uruguait e cila përfundoi 2:2 ka dhuruar skena mjaft interesante.

Edinson Cavani dyshohet se pyeti Lionel Messin nëse dëshiron të përleshet gjatë kësaj ndeshje.

Sipas gazetës argjentinase Ole, Cavani ishte parë në kamera duke i kërkuar përleshje Messit gjatë ndeshjes.

Dhe Messi nuk hezitoi t’i përgjigjej menjëherë.

Ole pretendon se Messi iu përgjigj Cavanit me fjalët ‘kur të duash’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat