Lojtarët i mëson edhe si të bëjnë seks

Futboll

Lojtarët i mëson edhe si të bëjnë seks

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 16:50
Lojtarët i mëson edhe si të bëjnë seks

Antonio Conte nuk i lë asgjë rastësisë.

Trajneri italian ka zbuluar se i këshillon lojtarët për gjithçka, përfshirë edhe te marrëdhënihet seksuale që i kanë me partnerët.

Conte pranon se u ka kërkuar lojtarëve që të kenë marrëdhënie seksuale me ‘minimumin e përpjekjes’.

“Lojtarët nuk duhet të sforcohen shumë kur kanë kompeticione.

U shpjegoj edhe mënyrën si duhet të bëjnë seks. Sforcot duhet të jenë minimale dhe bëjnë mirë të qëndrojnë poshtë partnereve të tyre”. Ndonjëherë jam i qetë për ata që janë të martuar sepse nuk kanë nevojë për të bërë ndonjë performancë të shkëlqyer në krevat”, ka deklaruar Conte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat