Atdhe Nuhiu shënon për Sheffield Wed - Bota Sot
Atdhe Nuhiu shënon për Sheffield Wed

Futboll

Atdhe Nuhiu shënon për Sheffield Wed

Më: 30 nëntor 2019 Në ora: 15:49
Atdhe Nuhiu

Atdhe Nuhiu ka gjetur rrjetën për Sheffield Wed, në fitoren 1:3 në udhëtim te Charlton.

Sulmuesi i Kosovës e nisi nga minuta e parë takimin kundër Charlton, teksa shënoi në në minutën e 94’ të ndeshjes.

Me këtë fitore, Sheffield Wed numëron 29 pikë dhe renditet në vendin e shtatë, duke mbajtur të hapur mundësinë për Play Off, në rrugën drejt Premierligës.

Goli ndaj Charlton, ishte i dyti sezonal për Nuhiun.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat