Reagimi i djalit të Messit merr gjithë vëmendjen

Futboll

Reagimi i djalit të Messit merr gjithë vëmendjen

Më: 2 dhjetor 2019 Në ora: 23:19
Pamje nga video

Mateo Messi ka treguar si janë ndjerë të gjithë fansat e Leo Messit, pak pasi babai e tij e fitoi Topin e Artë.

Leo Messi sonte është kurorëzuar me çmimin e Topit të Artë për herë të gjashtë në karrierë.

Ylli i Barcelonës në garën për Ballon d’Or mposhti Virgil van Dijkun dhe Cristiano Ronaldon.

Djali i Messit, Mateo, është parë tejet i emocionuar dhe i lumtur pasi babai i tij e fitoi këtë çmim prestigjioz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat