Djaloshi i Kosovës jep socialin e fëmijëve, ja për ku...

Futboll

Djaloshi i Kosovës jep socialin e fëmijëve, ja për ku...

Nga: Kemajl Goca Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 13:40
Djaloshi i Kosovës jep socialin e fëmijëve, ja për ku...

Të gjithë janë të prekur thellë për atë që ndodhi në Thumana dhe në Durrës të Shqipërisë, ku tërmeti solli mbi 50 viktima. 

Image

Sociali që mori 120 euro

Djaloshi nga Kosova, Valon Beqiri, tifoz i kombëtares së Shqipërisë, vendosi që socialin e fëmijëve të tij, 120 euro, ta jep ndihmë për të prekurit në Shqipëri. 

Ai tha se kjo shumë sadopak simbolike e ndjen si obligim kombëtar që t'i ndihmojë familjet shqiptare.

“Jam tifoz i flaktë i kombëtares shqiptare dhe tërmetin në shtetin shqiptar më ka prekur thellë. E ndjej obligim ta ndihmojë kombin tim”, tha Beqiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat