Gameiro nuk është më në planet e Valencias - Bota Sot
Gameiro nuk është më në planet e Valencias

Futboll

Gameiro nuk është më në planet e Valencias

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 14:48
Gameiro nuk është më në planet e Valencias

Kevin Gameiro nuk është më në planet e Valencias.

Sulmuesi 32-vjeçar e nisi si titullar sezonin ndërsa tani me trajnerin Celades konsiderohet vetëm alternativë për repartin e avancuar, duke luajtur vetëm në minutat e fundit të ndeshjeve.

Në merkaton e dimrit pritet që Gameiro të largohet për një ofertë të kënaqshme për të dhe jo si ajo së fundmi nga Nantes, të cilën e ka refuzuar.

Ai nuk e përjashton rikthimin në Francë, por dëshiron një ekip që lufton për Europën dhe të paktën një kontratë 2 apo 3-vjeçare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat