Bakayoko harron që e ka ndryshuar numrin, shkon të zëvendësohet - Bota Sot
Bakayoko harron që e ka ndryshuar numrin, shkon të zëvendësohet

Futboll

Bakayoko harron që e ka ndryshuar numrin, shkon të zëvendësohet

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 23:42
Tiémoué Bakayoko

Tiémoué Bakayoko është rikthyer te Monaco në formë huazimi nga Chelsea.

25 vjeçari edhe më parë ka qenë pjesë e skuadrës franceze dhe mbante numrin 14.

Tashmë në huazim ai ka marrë numrin 6 dhe kjo e ka bërë objekt i shumë talljeve në rrjetet sociale.

Gjyqtari kishte ngritur tabelën për të dalë numri 14, Balde Keita por drejt bankinës u drejtua Bakayoko.

Atij iu kujtua më vonë që tashmë mban numrin 6 dhe jo 14 në shpinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat