Piatek ka një mesazh për Ibrahimovicin - Bota Sot
Piatek ka një mesazh për Ibrahimovicin

Futboll

Piatek ka një mesazh për Ibrahimovicin

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 08:18
Krzysztof Piatek

Krzysztof Piatek mirëpret transferimin e mundshëm të Zlatan Ibrahimovicit në Milan.

Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan.

Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së bashku me suedezin i cili spekulohet me rikthim te “Rossonerët”.

“Të luaj me Ibrahimovicin? Është një futbollist i jashtëzakonshëm”, deklaroi Piatek pas fitores së Milanit ndaj Bolognas me rezultat 3:2.

“Kemi nevojë për futbollistë të nivelit të tij. Ka bërë mirë ku do që ka shkuar dhe mendoj se do të ishte shumë i dobishëm për Milanin”, u shpreh ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat