Këta janë tre futbollistët e njohur strugan - Bota Sot
Këta janë tre futbollistët e njohur strugan

Futboll

Këta janë tre futbollistët e njohur strugan

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 12:05
Këta janë tre futbollistët e njohur strugan

Pas angazhimeve që kanē pasur me skuadrat e tyre, tre futbollistët e njohur strugan Flamur Tairi (FC Struga Trim Lum), Besmir Bojku (Feronikeli, Drenas) dhe Altin Lloga (KF Dukagjini, Klinë), po shfrytëzojnë pushimin dimēror që të relaksohen larg fushave të futbollit.

Në llogarinë e tyre në facebook, ata kanē postuar disa fotografi në të cilën shfaqen nga Stambolli, ku shihen duke shijuar ushqimin atje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat