Derbi i Tiranës luhet në “Air Albania Stadium” - Bota Sot
Derbi i Tiranës luhet në “Air Albania Stadium”

Futboll

Derbi i Tiranës luhet në “Air Albania Stadium”

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 16:34
“Air Albania Stadium”

Ashtu siç pritej tanimë është gjithçka zyrtare.

Drejtuesit e Partizanit, ata të Tiranës dhe Federata Shqiptare e Futbollit kanë arritur marrëveshje për derbin e madh të Shqipërisë që të luhet në stadiumin më të ri në Shqipëri “Air Albania Stadium.

Këtë gjë e ka konfirmuar edhe vet klubi i Partizanit në një njoftimin në faqen e tyre zyrtare në rrjetin social Faceboook.

Derbi mes Partizanit dhe Tiranës luhet të premten me fillim nga ora 19:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat