Si marrin rrogat, lojtarët e klubit shqiptar braktisin stërvitjen

Futboll

Si marrin rrogat, lojtarët e klubit shqiptar braktisin stërvitjen

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 18:10
Si marrin rrogat, lojtarët e klubit shqiptar braktisin stërvitjen

Futbollistët e Skënderbeut nga Korça bojkotuan seancën stërvitore të ditës së sotme në shënjë revolte për rrogat e pa marra.

Bardhekuqtë shkuan në ambientet e stadiumit me shpresën se do të merrnin rrogat, por kjo gjë nuk ndodhi, teksa vendosët që të merrnin sërish çantat dhe të largoheshin duke bojkotuar stërvitjen. Kjo është e çuditshme.

Futbollistët ia komunikuan vendimin trajnerit Daja, i cili u mundua t’i qetësojë, për ata kanë qenë të vendosur duke mos dalë në fushë, raporton panoramaspor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat