Neymar dhe Messi mposhtin CR7, surpriza është ish-ylli i Milan-it - Bota Sot
Neymar dhe Messi mposhtin CR7, surpriza është ish-ylli i Milan-it

Futboll

Neymar dhe Messi mposhtin CR7, surpriza është ish-ylli i Milan-it

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 00:49
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo duhet të ngushëllohet me vendin e tretë në renditjen e sportistëve meshkuj më të “cicëruar” në Twitter të 2019-ës.

Portugezi është pozicionuar mbrapa Neymar-it dhe Lionel Messi-it, fituesi i freskët i Topit të Artë, i pozicionuar në vendin e dytë.

Mbappe është renditur i teti, ndërsa befason ish-ylli i Milan-it, Keisuke Honda, i pozicionuar në vendin e nëntë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat