Liverpool i pandalshëm, arrin fitoren e radhës - Bota Sot
Liverpool i pandalshëm, arrin fitoren e radhës

Futboll

Liverpool i pandalshëm, arrin fitoren e radhës

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 15:48
Foto ilustrim

Ka përfunduar ndeshja mes Liverpoolit dhe Watfordit.

Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur të triumfojë edhe në ndeshjen e radhës të zhvilluar në “Anfield” kundër Watfordit.

Fitoren e radhës, skuadrës së Jurgen Klopp ia siguroi Salah, me dy golat e shënuar, nga një në çdo pjesë.

Me këtë fitore Liverpooli vazhdon të jetë i pari në Premier League me 69 pikë pas 17 ndeshjeve të zhvilluara, ndërsa Ëatford mbetet në vendin e fundit me nëntë pikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat