Malisheva zhvilloi stervitjen e fundit - Bota Sot
Malisheva zhvilloi stervitjen e fundit

Futboll

Malisheva zhvilloi stervitjen e fundit

Më: 20 dhjetor 2019 Në ora: 18:19
Malisheva zhvilloi stervitjen e fundit

Malisheva ditën e premte zhvilloi stervitjen e fundit për këtë vit kalendarik.
Kaltër e bardhët ditën e premte u grumbulluan së fundi herë për vitin 2019, ku mbajtën seancën e fundit stërvitore me të cilën e mbyllën gjysëm sezonin 2019/20.

Një pjesë e parë e kampionatit e cila solli mjaft ndeshje interesante dhe shembullore me Malishevën që arriti ti grumbulloj 26 pikë në 16 xhiro në Ligë të Pare, duke u pozicionuar e katërta në ranglistë me dy pikë më pak se ekipi kryesues KF Besa.

Skuadra e Malishevës përgatitjet për pjesën tjetër të kampionatit pritet ti filloj me 6 janar, gjithashtu do të jenë disa prurje të reja të cilat do të prezantohen në ditët në vijim, njofton Malisheva.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat