Emri i madh i sportit 13 vjeç kur humbi virgjërinë! Unë isha sipër dhe ajo... - Bota Sot
Emri i madh i sportit 13 vjeç kur humbi virgjërinë! Unë isha sipër dhe ajo...

Futboll

Emri i madh i sportit 13 vjeç kur humbi virgjërinë! Unë isha sipër dhe ajo...

Më: 20 dhjetor 2019 Në ora: 19:18
Maradona

Diego Armando Maradona. I kthjellët, pa filtra, në stilin e tij maradonian. “El Diez” flet për gjithçka dhe për këdo në intervistën për programin “Libero” në televizionin “TyC Sports”, madje ai ka treguar edhe për momentin kur humbi virgjërinë duke u shprehur:

“Hera ime e parë? Isha 13 vjeç. Gjithçka ka ndodhur në një bodrum me një zonjë më të madhe. Unë isha sipër dhe ajo lexonte një gazetë.

Një herë, kisha pirë shumë dhe nuk isha kthyer në shtëpi për tri ditë. Kur u ktheva kam thënë se më kishin rrëmbyer UFO-t.

‘Me rrëmbyen, por nuk mund të them më shumë”, u shpreh Maradona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat