Fiorentina – Roma: Formacionet zyrtare - Bota Sot
Fiorentina – Roma: Formacionet zyrtare

Futboll

Fiorentina – Roma: Formacionet zyrtare

Më: 20 dhjetor 2019 Në ora: 20:08
Fiorentina – Roma

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Fiorentina – Roma.

Një nga ndeshjet më interesante të kësaj xhiroje në Serie A do të luhet në Firence.

Roma luan në udhëtim tek Fiorentina, për të kontestuar tri pikët e xhiros së radhës në kampionatin italian.

Ndeshja mes Fiorentinës dhe Romës do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat