Martohet futbollisti i Kombëtares së Kosovës - Bota Sot
Martohet futbollisti i Kombëtares së Kosovës

Futboll

Martohet futbollisti i Kombëtares së Kosovës

Më: 21 dhjetor 2019 Në ora: 10:40
Martohet futbollisti i Kombëtares së Kosovës

Fund beqarisë i ka dhënë edhe mbrojtësi i Kosovës, Fidan Aliti.

Image

Ai këtë e ka bërë vetë të ditur duke e postuar një foto gjatë kurorëzimit dhe duke i uruar mirëseardhje gruas së tij.

Po ashtu urimet për ta kanë ardhur edhe nga futbollistët e tjerë, si Milot Rashica i cili i ka komentuar ‘Urime Fidi’.

Aliti aktualisht është futbollist i skuadrës suedeze, Kalmar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat