Po lë ekipin duke fituar dy La Liga në dy vite

Futboll

Po lë ekipin duke fituar dy La Liga në dy vite

Më: 14 janar 2020 Në ora: 18:43
Po lë ekipin duke fituar dy La Liga në dy vite

Ernesto Valverde nuk është më trajner i Barcelonës që nga mbrëmja e kaluar, me Quique Setien që ka marrë vendin e tij.

Dita e sotme ishte e mbushur me mesazhe për ish-trajnerin, teksa së fundmi një mesazh ka lënë edhe Gerard Pique, i cili ka shkruar në “Twitter”:

“Po lë ekipin duke fituar dy La Liga në dy vite. Ishte një ndër të punojë nën urdhrat e tua dhe shpresoj që të shkojë gjithçka mirë për ty.

Gjithmonë është kënaqësi që jeta të të kryqëzojë me persona si ty. Një përqafim të madh për ty mister”, mbyll postimin e tij Pique.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat