Eriksen pranon të luaj për Interin që në janar - Bota Sot
Eriksen pranon të luaj për Interin që në janar

Futboll

Eriksen pranon të luaj për Interin që në janar

Më: 15 janar 2020 Në ora: 00:25
Christian Eriksen

Christian Eriksen ka pranuar të bashkohet me Interin që në afatin e janarit.

Sipas Fabrizio Romanos, danezi ka pranuar ofertën e skuadrës italiane që e ka kërkuar qe një kohë.

Tashmë ka mbetur vetëm të ketë një dakordim në mes të Tottenham dhe Interit.

Eriksenit i përfundon kontrata në qershor dhe Interi do të mundohet ta marr me një çmim të ulët.

Sipas raportimeve të mëhershme, zikaltërit do të paguajnë rreth 20 milionë për këtë transferim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat