Refuzojnë 40 milionë euro nga Tottenhami - Bota Sot
Refuzojnë 40 milionë euro nga Tottenhami

Futboll

Refuzojnë 40 milionë euro nga Tottenhami

Më: 15 janar 2020 Në ora: 12:35
Refuzojnë 40 milionë euro nga Tottenhami

Krahas lojtarëve të klasit botëror, Paris Saint Germain vijon të ndjekë talentet më të mirë francezë brenda dhe jashtë kampionatit.

Emisarët e klubit kanë vënë në shënjestër fantazistin e Lyon, Houssem Aouar i cili po shkëlqen këtë vit në radhët e Lyon.

Këta të fundit kanë refuzuar 40 milionë euro nga Tottenham për 21-vjeçarin i cili ka shënuar 2 gola e ka dhënë 2 asiste në 17 ndeshje deri tani.

Parizienët kanë nisur bisedimet me agjentin e lojtarit për një transferim në verë por çmimi i kartonit vijon të rritet dhe Lyoni nuk e lë të lire për më pak se 50-60 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat