Beqiri FFK-së: Ishte nder dhe kënaqësi vizita juaj në familjen time - Bota Sot
Beqiri FFK-së: Ishte nder dhe kënaqësi vizita juaj në familjen time

Futboll

Beqiri FFK-së: Ishte nder dhe kënaqësi vizita juaj në familjen time

Nga: F. Beka Më: 15 janar 2020 Në ora: 14:28
Beqiri FFK-së: Ishte nder dhe kënaqësi vizita juaj në familjen time

Portieri i Trepçës '89, Arben Beqiri, është diagnostifikuar me tumor në lukth dhe të gjithë besojnë e shpresojnë se Arbeni shumë shpejt do ta kalojë këtë sfidë e t'’i kthehet fushës së futbollit.

Ai u vizitua nga kreu i FFK-së.

"Falëminderit për vizitën Kryetarit të FFK z.Agim Ademi z.Xhelal Broja z.Bakir Burri z. Eroll Salihu.

Ishte nder dhe kënaqësi vizita juaj në familjen time. Faleminderit për mbështetjen dhe gatishmërinë që treguat për mua në këto momente. Vizita juaj èshtè njè frymlzim shtesë për mua që ta kaloj me sukses këtë sfidë", ka thënë Beqiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat