Neur në Juventus? - Bota Sot
Neur në Juventus?

Futboll

Neur në Juventus?

Më: 15 janar 2020 Në ora: 17:57
Manuel Neuer

Portieri i parë i Bayern dhe kombëtares gjermane Manuel Neuer mund të transferohet te Juventus në Torino këtë verë, raporton France Football.

Njëri nga portierët më të mirë në botë raportohet se po konsideron një ndryshim të terrenit pasi Bayern tashmë ka pranuar të bashkëpunojë me portierin e Schalke Alexander Nubel, i cili arrin në Munih verën e ardhshme.

Neuer së shpejti do të mbush 34-vjeç, dhe gjithashtu mbërriti nga Bayerni në Schalke në 2011 dhe fitoi 18 trofe, përfshirë shtatë tituj të Bundesligës dhe një në Ligën e Kampionëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat