Mësohet dita dhe ora kur do të zhvillohet “El Clasico” - Bota Sot
Mësohet dita dhe ora kur do të zhvillohet “El Clasico”

Futboll

Mësohet dita dhe ora kur do të zhvillohet “El Clasico”

Më: 16 janar 2020 Në ora: 10:43
Foto ilustrim

Është mësuar data e ndeshjes më të ndjekur të futbollit evropian.

Real Madrid dhe Barcelona kanë mësuar kohën kur do të zhvillojnë ndeshjen e tyre të dytë të La Ligas.

El Clasico do të zhvillohet me 1 mars në ora 21:00 në Santiago Bernabeu.

Kujtojmë që ndeshja e parë mes këtyre dy skuadrave që u zhvillua në Camp Nou përfundoi pa gola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat