Conte s’ka të ndalur, largon edhe një futbollist nga Inter - Bota Sot
Conte s’ka të ndalur, largon edhe një futbollist nga Inter

Futboll

Conte s’ka të ndalur, largon edhe një futbollist nga Inter

Më: 16 janar 2020 Në ora: 13:48
Antonio Conte

Antonio Conte vazhdon të bëjë ndryshime te skuadra e Interit.

Inter vazhdon të punojë rreth shitjeve, në pritje të ardhjes së përforcimeve të reja.

Mediat italiane raportojnë se futbollisti i radhës që pritet të largohet nga Nerazzurrët është Matias Vecino.

Vecino ka disa oferta dhe mund të shitet për t’i liruar vend ardhjes së Christian Eriksen nga Tottenham Hotspur.

Për këtë arsye, pikërisht sot në zyrat e Interit ka mbërritur Alessandro Lucci, menaxheri i futbollistit për të negociuar shitjen e mundshme të mesfushorit uruguaian nga Inter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat