Flamurtari ndahet baras me Shkupin - Bota Sot
Flamurtari ndahet baras me Shkupin

Futboll

Flamurtari ndahet baras me Shkupin

Nga: K. G. Më: 16 janar 2020 Në ora: 15:53
Flamurtari ndahet baras me Shkupin

Flamurtari i Prishtinës ndahet baras (0:0) si mysafirë me skuadrën e Shkupit, në miqësoren e futbollit.

Një ndeshje mjaft e mirë nga të dyja ekipet.

Kryetrajneri i Flamurtarit, Sunaj Keçi dhe ai i Shkupit, Qatip Osmani, panë formën e secilit futbollist dhe se sa janë të gatshëm për pjesën e dytë të kampionatit.

Shkupi pretendon të përgatitet sa më mirë për elitën e futbollit në Maqedoninë e Veriut dhe Flamurtari për të arritur formën sa më të mirë dhe për të siguruar mbijetesën në Superligën e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat