Kadriu rikthehet tek Llapi - Bota Sot
Kadriu rikthehet tek Llapi

Futboll

Kadriu rikthehet tek Llapi

Më: 16 janar 2020 Në ora: 19:32
Kadriu rikthehet tek Llapi

KF Llapi ka rikthyer në radhët e saj mbrojtësin e qendrës, Leutrim Kadriun, i cili në 6 mujorin e fundit ishte pjesë e FC Lirisë.

Kadriu është pajtuar të jetë pjesë e klubit me kontratë 1 vjeçare e gjysmë.

"Leutrim Kadriu, 25 vjeçar, i lindur më 01.04.1994 në Podujevë. 25 vjeçari ka qenë pjesë e klubit në edicionin 2016/17 & 2017/18.

Pas aventurave tek Vushtrria me të cilët u inkuadrua në Superligë dhe tek Liria për gjashtë muaj, Leutrim Kadriu rikthehet në vendlindje dhe bashkarisht me futbollistët tjerë të skuadrës premton se do ta jap më të mirën drejt realizimit të objektivave të klubit", njofton Llapi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat