Skuadra e Romës po përforcohet me mbrojtësin e Atalantas - Bota Sot
Skuadra e Romës po përforcohet me mbrojtësin e Atalantas

Futboll

Skuadra e Romës po përforcohet me mbrojtësin e Atalantas

Më: 18 janar 2020 Në ora: 11:22
Roma

Skuadra e Romës është shumë afër ta kompletojë edhe një transferim në afatin kalimtar të janarit.

Roma me fillim të javës së ardhshme pritet ta transferojë Roger Ibanez nga Atalanta.

“Sky Sports Italia”, raporton se skuadra italiane do ta huazojë mbrojtësin për 18 muaj.

Roma do të paguajë një milion euro për huazimin e Ibanezit dhe nëse tregon formë të mirë, transferimi do të mbyllet në shumën e tetë milionë eurove.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat